Tmavě modré trenýrky se srdíčky Happy Socks Heart

Tmavě modré trenýrky se srdíčky Happy Socks Heart

3,2,1... Hurá do trenek!

Přesně to vám probleskne hlavou, až uvidíte novou kolekci trenýrek Happy Socks. Švédští designéři se tentokrát opravdu vytáhli.Dominantou tohoto kousku jsou srdíčka. Jak je u Happy Socks dobrým zvykem, téměř každý má jinou barvu.

Trenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Žádné kompromisy. Střih je vzadu malinko zúžený, aby nevykukovaly z upnutých kalhot, zatímco vepředu je zachována vzdušnost. Nebojte, všechny životně důležité orgány budou v pohodlí.

Materiál: 100% bavlna

Praní: 30°C

Kód zboží: 72535

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, trenýrky,, originální, pánské, pohodlné,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modré trenýrky se srdíčky Happy Socks Heart" je Happy Socks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Happy Socks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna Praní: 30°C Kód zboží: 72535 Objevte více kvalitní

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 546 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modré trenýrky se srdíčky Happy Socks Heart - MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, trenýrky,, originální,  pánské,  pohodlné,
Tmavě modré trenýrky se srdíčky Happy Socks Heart
Podobné módní zboží