Tmavě modré tričko s potiskem Ragwear Mike

Tmavě modré tričko s potiskem Ragwear Mike

Za každý zážitek jednu čárku.  Značce Ragwear jde totiž o jediné: "My jen vyrábíme kusy látky. Podstatné je to, co v nich děláte.", a proto se jí na poli streetové módy a naší radosti z nošení tak daří.Mimo to si potrpí na kvalitu a sílu detailů, což se promítlo i v tomto originálnám kousku se smrští čárek.Volnější tričko je ušité z příjemného bavlněného materiálu, který se vám bude skvěle nosit během celého dne. Prodloužená délka je lemovaná drobnými šňůrkami, kterými kousek můžete stáhnout a dodat mu tak romantický look. 

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, jaro, kvalitní, podzim, po

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modré tričko s potiskem Ragwear Mike" je Ragwear. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ragwear, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 113 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 129 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modré tričko s potiskem Ragwear Mike - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, jaro,  kvalitní,  podzim,  po
Tmavě modré tričko s potiskem Ragwear Mike
Podobné módní zboží