Tmavě modrý batoh s modrou kapsou Herschel Little America

Tmavě modrý batoh s modrou kapsou Herschel Little America

Herschel je v současnosti nejžhavější značka batohů na světě, za to dáme záda do ohně. A spolu s námi tisíce fashion freaků i normálních lidí, kteří prostě umí ocenit kvalitu a styl.

Krásný nostalgický design, příjemné barvy a prvotřídní kvalita zpracování s důrazem na detail, která tomuhle krasavci dovoluje nasazení do plné polní ve městě i v lese.

Na přední straně je menší kapsa na zip a klopu s přezkami, které jsou jištěné magnety pro snadné a rychlé otevření. Hlavní kapsa má stahování na tkaničku s jezdcem a klopu s přezkami na magnet. Uvnitř je vypolstrovaná fleecová kapsa na 15" notebook a dvě malé kapsy, z toho jedna na MP3 přehrávač se speciálním vývodem pro sluchátka.

Batoh má vypolstrovaná záda a popruhy, takže je vlídný k páteři a nedře.

Rozměry: cca 50 x 30 x 15 cm

Objem: 23,5 l

Materiál: polyester, nylon, koženka, kov

Kód zboží: 86187

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, batoh na notebook, dámské, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modrý batoh s modrou kapsou Herschel Little America" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : polyester, nylon, koženka, kov Kód zboží: 86187 Objevte více 15&q

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 121 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modrý batoh s modrou kapsou Herschel Little America - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, batoh na notebook,  dámské,  jaro,
Tmavě modrý batoh s modrou kapsou Herschel Little America
Podobné módní zboží