Tmavě šedá taška ZOOT Originál Music Makes Me Dance

Tmavě šedá taška ZOOT Originál Music Makes Me Dance

Taky chodíte po ulici se sluchátky a máte co dělat, aby jste nezačali tančit? Tak klidně začněte, taška to za vás vysvětlí. Šedá taška byla vyrobena z recyklovaného materiálu. Takže konáte dobro pro naši planetu a zároveň si pořizujete praktický kousek. Ať už míříte na nákup, do knihovny, na hodinu tance nebo chcete udělat změnu od klasické kabelky, poslouží vám víc než dobře. Rozměry: taška - 40 x 39 cmdélka ucha - 79 cmMateriál: 60% recyklovaná organická bavlna, 40% recyklovaný polyesterPraní: 30°C (nejlépe naruby)

Kód zboží: 107487

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro, kvalitní, léto, orig

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě šedá taška ZOOT Originál Music Makes Me Dance" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 60% recyklovaná organická bavlna, 40% recyklovaný polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 43 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě šedá taška ZOOT Originál Music Makes Me Dance - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro,  kvalitní,  léto,  orig
Tmavě šedá taška ZOOT Originál Music Makes Me Dance
Podobné módní zboží