Tmavě šedé pánské džíny Cheap Monday Dropped base

Tmavě šedé pánské džíny Cheap Monday Dropped base

Džíny, základ života.Čím modernější, tím lepší. Tyto mají středně vysoký pas, pohodlný střih a úzké slim nohavice. Barva je tmavě šedá až černá a nad koleny je ošoupaný efekt.Švédská značka Cheap Monday začala jako sekáč, ale to už dávno neplatí. Streetoví floutkové ze Stockholmu nyní servírují ukrutně kvalitní módu za fér ceny. Materiál: 74% bavlna, 24% polyester, 2% elastan Praní: 40°C ZOOT lekce švédštiny: Talar ni svenska? / Mluvíte švédsky?Zatím ne? Tak se alespoň oblékněte jako stylový seveřan.

Kód zboží: 111978

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, džíny, jaro, kvalitní, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě šedé pánské džíny Cheap Monday Dropped base" je Cheap Monday. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Cheap Monday, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 74% bavlna, 24% polyester, 2% elastan 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 679 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě šedé pánské džíny Cheap Monday Dropped base - MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, džíny,  jaro,  kvalitní,  lét
Tmavě šedé pánské džíny Cheap Monday Dropped base
Podobné módní zboží