Tmavě šedé tygří tričko s dlouhým rukávem Oxmo

Tmavě šedé tygří tričko s dlouhým rukávem Oxmo

"Thomas Tracy měl tygra. Vlastně šlo o černého pantera, ale co na tom, pro Tracyho to byl tygr.“ (William Saroyan, Traycho Tygr) A vy? Máte svého tygra? Čekejte nečekané. To je heslo mladé dánské značky Oxmo. Tým značky poháněný zápalem pro módu se nebojí zkoušet a hledat nové trendy, kterými neustále překvapuje.

Šedé lehoučké tričko je z teplejšího materiálu a zdobené jemnými kamínky do tvaru tygří hlavy. Je široké a velmi pohodlné.

Materiál: 50% vlna, 50% akryl

Perte na 30°C.

Kód zboží: 43941

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s dlouhým rukávem,, jaro, léto, originální, po

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě šedé tygří tričko s dlouhým rukávem Oxmo" je Oxmo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Oxmo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 50% vlna, 50% akryl Perte na 30°C. Kód zboží: 43941 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 140 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 829 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě šedé tygří tričko s dlouhým rukávem Oxmo - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s dlouhým rukávem,, jaro,  léto,  originální,  po
Tmavě šedé tygří tričko s dlouhým rukávem Oxmo
Podobné módní zboží