Tmavě šedý vázací motýlek Krispol Store Letadla

Tmavě šedý vázací motýlek Krispol Store Letadla

Indiana Jones, Doktor Who, či Hercule Poirot.A co přesně tyto muže spojuje? Rozhodně fakt, že jde o fiktivní postavy. Ale především jejich slabost pro motýlky. A v tom je jejich síla. Motýlky zdobí krky předvším seběvědomým mužům se silnou osobností. Jste jeden z nich?Motýlek švihácky doplní formální i elegantní outfit. Hodí se rozhodně pro společenské události, ale proč ho nenosit i ve všední dny? Nebojte se a vystupte z řady!Českou značku Krispol Store založili dva kamarádi Kristián P. a Tomáš M. Specializují se na handmade výrobu designových pánských motýlků a doplňků v limitovaných edicích a z vlastních autorských látek.Materiál: 100% bavlnaPraní: v ruceA že je těžké motýlka uvázat? Nebojte, k motýlku dostanete tištěný návod a pro jistotu přikládáme ještě videonávod:

Kód zboží: 95926

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, kravaty,, jaro, kultura, kvalitní, l

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě šedý vázací motýlek Krispol Store Letadla" je Krispol Store. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Krispol Store, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 54 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 589 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě šedý vázací motýlek Krispol Store Letadla - MUŽI, Doplňky, kravaty,, jaro,  kultura,  kvalitní,  l
Tmavě šedý vázací motýlek Krispol Store Letadla
Podobné módní zboží