Tmavší modré džíny Shine Original Northside

Tmavší modré džíny Shine Original Northside

Taky po kapsách věčně taháte tolik drobných, že už vám džíny cestují dolů po stehnech i s páskem? Prima, jen houšť – tenhle model má totiž ještě o jednu (zadní) kapsu navíc. Uvidíme se u kotníků.

Tým značky Shine Original opečovává každý kousek individuálně, takže na světě nenajdete žádného dalšího chlápka v úplně stejných džínách jak z továrního pásu. To celkem ujde.

Vlastnosti: volný střih (loose fit), volné nohavice (loose legs), neklasických 6 kapes a zapínání na knoflík a zip. To všechno ve špičkové kvalitě zpracování, potvrzené vyšitou hvězdou na pravé zadní kapse. To ujde taky.

Materiál: 100% bavlna

Praní: 40°C (naruby se stejnými barvami)

Rozměry velikosti 36/34: šířka pasu – 49 cm vnější délka nohavice – 112 cm vnitřní délka nohavice – 85 cm šířka u kotníku – 22,5 cm

Kód zboží: 54455

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, elegantní, jaro, kalhoty,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavší modré džíny Shine Original Northside" je Shine Original. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Shine Original, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna Praní: 40°C (naruby se stejnými barvami) Rozměry velikosti 36/34:, šířka pasu – 49 cm, vnější délka nohavice – 112 cm, vnitřní délka nohavice – 85 cm, šířk

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 42 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 979 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavší modré džíny Shine Original Northside - MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, elegantní,  jaro,  kalhoty,
Tmavší modré džíny Shine Original Northside
Podobné módní zboží