Triko Thermoline dámské

Triko Thermoline dámské

Mrkněte na tento žhavý kousek "Triko Thermoline dámské (Spaio)" patřící mezi "Funkční prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámské triko z kolekce Thermo line je vhodné pro sportovní aktivity v náročných povětrnostních podmínkách (zima, vítr, déšť).

Dámské triko z kolekce Thermo line je vhodné pro sportovní aktivity v náročných povětrnostních podmínkách (zima, vítr, déšť).

Velmi výhodné může být jejich použití např. při lyžování, fyzické práci v zimě, deštivém a větrném počasí Prádlo je vyrobeno z polyesterového vlákna DRYARN se zvětšeným povrchem vláken zvláštního profilu pro velmi rychlý odvod vlhkosti (potu) z těla Nenasává vlhkost, ale rovnou ji přenáší směrem od kůže do dalších vrstev oblečení (v chladnějším počasí) nebo do ovzduší (při teplém počasí) Termoregulační schopnost prádla udržuje teplotu Vašeho těla, poskytuje pocit sucha a komfort při nošení Prádlo je nenáročné na údržbu, po vyprání rychle uschne, má stálou formu a tvar i při častém praní (POZOR – je nutno prát bez aviváže!) Celá řada výrobků je vyrobena z vlákna ošetřeného technologií Silverfit s ionty stříbra, které ničí bakterie způsobující zápach Stříbro se z vlákna nikdy nevypere, a tak je zajištěna efektivní antibakteriální ochrana Baleno v dárkové krabičce

 

  

Více informací o funkčním prádle Spaio

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi funkční prádlo, dámské spodní prádlo, funkční prádlo, první vrstva.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 60% polyamid, 35% polypropylen, 5% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 33 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 089 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Triko Thermoline dámské - Funkční prádlo, Dámské spodní prádlo,  Funkční prádlo,  První vrstva
Triko Thermoline dámské
Podobné módní zboží