Tvarovaný bukový mlýnek na pepř v bílé barvě Wireworks Grinder Kiki

Tvarovaný bukový mlýnek na pepř v bílé barvě Wireworks Grinder Kiki

Kuchtěte designově.

Inspirován magickými marockými lucernami, tento jedinečný mlýnek na pepř či sůl Wireworks vnese trochu kouzla i do vaší kuchyně.

Elegance, jednoduchost formy a kvalitní zpracování vytváří z mlýnku Wireworks jedinečného společníka do vaší kuchyně. Díky preciznímu tvarování se tento bílý elegán skvěle drží a používá. Keramický mechanismus Crush Grind je nastavitelný a bruska přináší vynikající výkon.

Toto přírodní dílo navrhl designér Lincoln Rivers.

Materiál: bukové dřevo

Rozměry: 17,1 x 8,5 cm

Kód zboží: 40322

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, | Hnědá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tvarovaný bukový mlýnek na pepř v bílé barvě Wireworks Grinder Kiki" je Wireworks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Wireworks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? bukové dřevo Rozměry17,1 x 8,5 cm Kód zboží: 40322 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 37 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tvarovaný bukový mlýnek na pepř v bílé barvě Wireworks Grinder Kiki - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, | Hnědá,  |,
Tvarovaný bukový mlýnek na pepř v bílé barvě Wireworks Grinder Kiki
Podobné módní zboží