Tyrkysové boty na podpatku s květinou Ruby Shoo Anna

Tyrkysové boty na podpatku s květinou Ruby Shoo Anna

Bude to láska na první obutí. S botami od londýnské značky Ruby Shoo to ani jinak nebývá. Z jejích kousků dýchá sofistikovanost, elegance a originalita.Tyrkysové krásky s 6 x 6 cm květinkou u nártu by bylo škoda schovávat pod šaty. Nejlépe vyniknou v kombinaci se sukní nebo koktejlkami.Patu a lem zdobí krajkový vzor.Chodidla v botkách bude jistit stříbrné kotníkové zapínání.Zesílená výstelka a tvrdší špička = Maximální pohodlí, až je z vás budou muset sundat násilím.Podpatek má 9 cm - tak akorát na to, aby vám prodloužil nožky a vy jste byla ještě více sexy!

Materiál: textil a syntetika

Kód zboží: 87936

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na podpatku,, elegantní, krajkované, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tyrkysové boty na podpatku s květinou Ruby Shoo Anna" je Ruby Shoo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ruby Shoo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? textil a syntetika Kód zboží: 87936 Objevte více dámské

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 55 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 639 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tyrkysové boty na podpatku s květinou Ruby Shoo Anna - ŽENY, Boty, na podpatku,, elegantní,  krajkované,  kvalitní,
Tyrkysové boty na podpatku s květinou Ruby Shoo Anna
Podobné módní zboží