Tyrkysové sítko na čaj Umbra Dolphin

Tyrkysové sítko na čaj Umbra Dolphin

Originalita, praktičnost, kvalita a ladné tvary - to vše vystihuje tuto kanadskou značku, která působí na trhu již od roku 1979.

Tyrkysové čajové sítko Umbra ve tvaru delfína, který vám bude dělat společnost při každem šálku, bude skvělým kouskem do vaší kuchyně.

Sítko Dolphin je silikonový držák s odnímatelnou síťkou z nerezové oceli, který perfektně uvolňuje aroma čajových lístků. Ideální dávkování je jedna čajová lžička.

Materiál: silikon, nerezová ocel

Rozměry: 12 x 6,5 x 3 cm

Kód zboží: 93811

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, jaro, kvalitní, léto, orig

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tyrkysové sítko na čaj Umbra Dolphin" je Umbra. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Umbra, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? silikon, nerezová ocel Rozměry12 x 6,5 x 3 cm Kód zboží: 93811 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 139 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tyrkysové sítko na čaj Umbra Dolphin - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, jaro,  kvalitní,  léto,  orig
Tyrkysové sítko na čaj Umbra Dolphin
Podobné módní zboží