Tyrkysovo-růžový svačinový box Happy Jackson Lunch Box My Lunch

Tyrkysovo-růžový svačinový box Happy Jackson Lunch Box My Lunch

Velká Británie toho dala světu mnoho - princeznu Dianu, Jamese Bonda, fotbal a... Happy Jackson! Značka servíruje do našich domovů ty nejoriginálnější hravé, zábavné a barevné doplňky.Ztrácejí se vám v práci obědy? A máte je řádně označené? Nováková je dnes každá druhá a tak to chce mnohem progresivnější přístup."MY LUNCH!" mluví za vše, ale pokud by to ani potom nezabralo, ukrývá pruhovaná guma důraznější "hands off!". To už se pak každý zamyslí, jestli mu to za to stojí...Materiál: plastRozměry: 18 x 7,5 cmBox není vhodný do mikrovlnky ani do myčky. Před prvním použitím výrobce doporučuje výrobek umýt.

Kód zboží: 108057

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, léto, na oběd, originální,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tyrkysovo-růžový svačinový box Happy Jackson Lunch Box My Lunch" je Happy Jackson. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Happy Jackson, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : plast

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 51 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tyrkysovo-růžový svačinový box Happy Jackson Lunch Box My Lunch - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, léto,  na oběd,  originální,
Tyrkysovo-růžový svačinový box Happy Jackson Lunch Box My Lunch
Podobné módní zboží