Uni funkční legíny Coolmax

Uni funkční legíny Coolmax

Mrkněte na tento žhavý kousek "Uni funkční legíny Coolmax (Gina)" patřící mezi "Funkční prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Univerzální bezešvé funkční legíny s Coolmax vlastnostmi. Vhodné pro sportovní aktivity v náročných podmínkách (zima, vítr, déšť).

Univerzální bezešvé funkční legíny s Coolmax vlastnostmi. Vhodné pro sportovní aktivity v náročných podmínkách (zima, vítr, déšť).

Ideální jako první vrstva oblečení – např. při lyžování, fyzické práci v zimě, deštivém a větrném počasí Coolmax vlákna výborně odvádí vlhkost od těla a zaručují tak rychlé schnutí Díky speciálně umístěným „dry zonám“, kde má materiál zvýšenou pórovitost, je odváděna vlhkost od těla ještě rychleji Anatomický tvar a vysoká elasticita poskytují maximální pohodlí při nošení Pas příjemný, pružný Nohavice zakončené příjemným lemem Délka ke kotníkům (závisí na výšce postavy) Prádlo je nenáročné na údržbu, po vyprání rychle uschne, má stálou formu a tvar i při častém praní (POZOR – je nutno prát bez aviváže, ta by zničila unikátní vlastnosti materiálu)

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi funkční prádlo, pánské prádlo, funkční prádlo.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Uni funkční legíny Coolmax" je Gina. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gina, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 65% polyester, 35% polyamid

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 107 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 494 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Uni funkční legíny Coolmax - Funkční prádlo, Pánské prádlo,  Funkční prádlo
Uni funkční legíny Coolmax
Podobné módní zboží