Unikátní punčochové kalhoty Slegs Hold Up 20DEN

Unikátní punčochové kalhoty Slegs Hold Up 20DEN

Mrkněte na tento žhavý kousek "Unikátní punčochové kalhoty Slegs Hold Up 20DEN (By Label)" patřící mezi "Samodržící".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Unikátní samodržící punčochy s přilnavou silikonovou plochou. Nenechte si ujít tuto revoluční novinku!

Unikátní samodržící punčochy s přilnavou silikonovou plochou. Nenechte si ujít tuto revoluční novinku!

Punčochy jsou vyrobené z příjemného materiálu s obsahem elastanu – poskytuje vyšší pružnost Horní okraj je pružný, zakončený srdíčkem s přilnavým povrchem Bez zesílené špičky a paty Poskytují stejný komfort jako běžné samodržící punčochy Navíc se dají nosit opakovaně, a to díky omyvatelné silikonové části Nošení punčoch je snadné – stačí si je navléknnout, ze srdíčka odlepit papírek a přitisknout je na omytou pokožku (bez krémů či parfemace) Po nošení punčochy omyjte teplou vodou s jemným čisticím prostředkem a nechte volně uschnout přilnavou částí navrch Po uschnutí na ně opět dejte papír, který přilnavé plochy ochrání od nežádoucích nečistot 20 DEN

Punčochy se silikonovou úpravou se nedoporučuje nosit na poraněnou či zarudlou pokožku. Ženy s citlivou kůží by je měly vyzkoušet na 2-4 hodiny, nejméně však 24 hodin před samotným použitím.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi samodržící, dámské spodní prádlo, punčochové zboží a legíny, punčochy, samodržící.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 89% polyamid, 11% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 28 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 269 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Unikátní punčochové kalhoty Slegs Hold Up 20DEN - Samodržící, Dámské spodní prádlo,  Punčochové zboží a legíny,  Punčochy,  Samodržící
Unikátní punčochové kalhoty Slegs Hold Up 20DEN
Podobné módní zboží