Unisex triko The Mountain B52 Breakthrough

Unisex triko The Mountain B52 Breakthrough

Jestli milujete 3D potisky, tak budete milovat tohle triko!Velkoplošné potisky, a konkrétně ty od The Mountain, jsou teď ve světě obrovský hit.Triko je ve volnějším pánském střihu, ale stejně jsme ho kvůli neodolatelnému potisku zařadili i do dámské kategorie – pro všechny holky, které rády nosí volnější trika, třeba k legínám.

Pánové, pokud triko chcete mít "akorát", objednejte si radši o číslo menší, pokud chcete volnější, objednejte svou obvyklou velikost.

Materiál:- 100% bavlna

Praní:- 30°C

Triko je z pevné látky a zvenku trochu hrubší díky celoplošnému potisku.

Kód zboží: 62505

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, kvalitní, letadlo, l

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Unisex triko The Mountain B52 Breakthrough" je The Mountain. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky The Mountain, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, - 100% bavlna Praní:, - 30°C Triko je z pevné látky a zvenku trochu hrubší díky celoplošnému potisku. Kód zboží: 62505

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 71 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 629 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Unisex triko The Mountain B52 Breakthrough - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  kvalitní,  letadlo,  l
Unisex triko The Mountain B52 Breakthrough
Podobné módní zboží