Unisex triko The Mountain Punky

Unisex triko The Mountain Punky

Punkice´s not dead!Vědci znovu objevili údajně dávno vyhynulou punkovou čeleď!Přívítejme zpět mezi nás punkice. Jak si můžete všimnout, jedná se o opravdu stylové jedince, kteří ctí tradiční punkové účesy - perfektně upravené číro je toho důkazem. S tímto trikem budete na nočním tahu nesmrtelní i vy! (Ale nechceme nic slibovat :-) )Velkoplošné potisky, a konkrétně ty od The Mountain, jsou teď ve světě obrovský hit – kdo nemá tričko s "megahlavou", jako by chodil nahý. Tak se oblékněte! ;)

Triko je ve volnějším pánském střihu, ale stejně jsme ho kvůli rozkošným potiskům zařadili i do dámské kategorie – pro slečny, které rády nosí volnější trika, třeba k legínám.

Pánové, pokud triko chcete mít "akorát", objednejte si radši o číslo menší, pokud chcete volnější, objednejte svou obvyklou velikost.

Materiál:- 100% bavlna

Praní:- 30°C

Triko je z pevné látky a zvenku trochu hrubší díky celoplošnému potisku.

Kód zboží: 39830

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, kvalitní, léto, mountain,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Unisex triko The Mountain Punky" je The Mountain. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky The Mountain, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, - 100% bavlna Praní:, - 30°C Triko je z pevné látky a zvenku trochu hrubší díky celoplošnému potisku. Kód zboží: 39830

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 59 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 629 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Unisex triko The Mountain Punky - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, kvalitní,  léto,  mountain,
Unisex triko The Mountain Punky
Podobné módní zboží