Unisex triko The Mountain Three Wolf Moon

Unisex triko The Mountain Three Wolf Moon

Vlk samotář? Ne. Ve třech se to lépe táhne vije na měsíc!Velkoplošné potisky, a konkrétně ty od The Mountain, jsou teď ve světě obrovský hit.Triko je ve volnějším pánském střihu, ale stejně jsme ho kvůli neodolatelnému potisku zařadili i do dámské kategorie – pro všechny holky, které rády nosí volnější trika, třeba k legínám.

Pánové, pokud triko chcete mít "akorát", objednejte si radši o číslo menší, pokud chcete volnější, objednejte svou obvyklou velikost.

Materiál:- 100% bavlna

Praní:- 30°C

Triko je z pevné látky a zvenku trochu hrubší díky celoplošnému potisku.

Kód zboží: 62529

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, kvalitní, léto, měsí

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Unisex triko The Mountain Three Wolf Moon" je The Mountain. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky The Mountain, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, - 100% bavlna Praní:, - 30°C Triko je z pevné látky a zvenku trochu hrubší díky celoplošnému potisku. Kód zboží: 62529

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 74 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 629 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Unisex triko The Mountain Three Wolf Moon - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  kvalitní,  léto,  měsí
Unisex triko The Mountain Three Wolf Moon
Podobné módní zboží