Vínové pánské tenisky Vans Aldrich

Vínové pánské tenisky Vans Aldrich

Co mají společného vansky a Chuck Norris?Je toho víc. Nesmrtelnost, dokonalý vzhled a taky šlapou celé zeměkouli na hlavu. Ale na rozdíl od něj trochu jemněji. Tyto vínové kecky mají snížený profil a černou kostkovanou stélku, která tlumí dopady vašich kroků. Skvělá to vychytávka pro městský život.Materiál: svrchní část - textilvnitřní část - textilpodrážka - syntetika Tyto botky jsou 100% RECYKLOVATELNÉZOOT Tip: Doplňte je černými kraťasy a vzorovaným trikem. Pak už uslyšíte jen šeptat okolí: ,,To je frajer!"

Kód zboží: 78832

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, jaro, kecky, léto, originá

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Vínové pánské tenisky Vans Aldrich" je Vans. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vans, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , svrchní část - textil, vnitřní část - textil, podrážka - syntetika 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Vínové pánské tenisky Vans Aldrich - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, jaro,  kecky,  léto,  originá
Vínové pánské tenisky Vans Aldrich
Podobné módní zboží