Vínovo-krémové balerínky Cocorose London Paddington

Vínovo-krémové balerínky Cocorose London Paddington

Londýnská značka, která přišla snad s tím nejúžasnějším konceptem! S konceptem skládacích balerínek. Ano, slyšíte dobře! Navíc Cocorose London si zakládá na velmi luxusních materiálech a kvalitním zpracování, proto se těší velké oblibě u módních ikon a blogerek z celého světa.

Kožené krémové balerínky z kolekce Classic Elegance jsou zdobené červenou lakovanou kůží a jemnou mašličkou s kovovým logem „Cr“ ve zlaté barvě.

Navíc jsou baleny v opravdu krásné černé krabičce s logem Cocorose London, ve které mimo balerínek najdete také koženou taštičku (kterou můžete využít právě na přenos botiček) a malý ochranný sáček s karabinkou.

Materiál:

vnější část - kůževnitřní část - kůžepodrážka - syntetika

Kód zboží: 47562

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské, elegantní, jaro, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Vínovo-krémové balerínky Cocorose London Paddington" je Cocorose London. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Cocorose London, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : vnější část - kůže, vnitřní část - kůže, podrážka - syntetika Kód zboží: 47562 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 97 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Vínovo-krémové balerínky Cocorose London Paddington - ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské,  elegantní,  jaro,  k
Vínovo-krémové balerínky Cocorose London Paddington
Podobné módní zboží