Volný hnědý top s kamínkovými detaily b.young

Volný hnědý top s kamínkovými detaily b.young

Zazařte ve víru noci! Ne, nemáme na mysli, abyste si na sebe brala reflexní vestu, co vozíte v autě. Zazářit se dá i v hnědém topu, obzvlášť když má lichotivý střih a je doplněn kamínky. Jako třeba tento top od b.young, který dokonale vynikne k legínám. Materiál: 65% polyester, 35% bavlna Rozměry (velikost M): délka - 80 cm Top má dlouhý a volný (tzv. oversized) střih.

Kód zboží: 42905

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Volný hnědý top s kamínkovými detaily b.young" je b.young. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky b.young, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, 65% polyester, 35% bavlna, , Rozměry (velikost M):, délka - 80 cm, , Top má dlouhý a volný (tzv. oversized) střih. Kód zboží: 42905

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 131 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Volný hnědý top s kamínkovými detaily b.young - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, |,
Volný hnědý top s kamínkovými detaily b.young
Podobné módní zboží