Vůně s kaviárem? Novinka od Muglera pro zhýčkané nosy!

Vůně s kaviárem? Novinka od Muglera pro zhýčkané nosy!

Od příchodu nového kreativního vedení Nicoly Formichettiho legendární francouzský dům Thierry Mugler chytá druhý dech. Pozornost na něj strhla Lady Gaga, chodící na přehlídkové runwayi při jeho premiérové kolekci.

Mugler nikdy nešel s hlavním proudem, o to víc to platí nyní po uvedení vůně Womanity, které kraluje pro parfemářký průmysl doposud nevyužívaná ingredience - kaviár.

Nechci přeci páchnout (vonět) jak rybí jikry, říkáte si určitě. Překvapivě vůni složka dodává nezaměnitelnou a příjemnou nótu připomínající jód.

Substanci nebylo vůbec jednoduché získat. Vyrobena byla komplikovanou technoligíí, která umožnila využití suroviny v parfemářském průmyslu.

V kombinaci s delikátními tóny fíkových plodů a lístků vznikla na první přivovonění extravagantní a velmi zajímavá esence.

Kód zboží: 23448

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Vůně s kaviárem? Novinka od Muglera pro zhýčkané nosy!" je Thierry Mugler. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Thierry Mugler, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 46 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 0 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Vůně s kaviárem? Novinka od Muglera pro zhýčkané nosy! - ,
Vůně s kaviárem? Novinka od Muglera pro zhýčkané nosy!
Podobné módní zboží