Zebří velká taška Little Marcel Sosico

Zebří velká taška Little Marcel Sosico

Perfektní kousek do městské džungle.S touto kabelkou od Little Marcel vybočíte z řady černých žen, budete černo-bílá, ehm bílo-černá žena.Prostorná kabelka, která perfektně doladí outfit a podrží vás i v případě, když v Tescu u pokladny zjistíte, že jste zapomněly svojí nakupovací hadrovku.Rozměry: 37 x 36 x 11 cmMateriál: syntetikaKaždý kus je originál. Je tedy možné, že váš kousek nebude stejný jako na fotce, ale zároveň ten punc a garance jedinečnosti je nepřekonatelně skvělý pocit!

Kód zboží: 90423

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, černá, dámská, jaro, kabel

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zebří velká taška Little Marcel Sosico" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika, , Každý kus je originál. Je tedy možné, že váš kousek nebude stejný jako na fotce, ale zároveň ten punc a garance jedinečnosti je nepřekonatelně skvělý pocit!

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 59 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zebří velká taška Little Marcel Sosico - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, černá,  dámská,  jaro,  kabel
Zebří velká taška Little Marcel Sosico
Podobné módní zboží