Zelená samolepka Ambiance Black hole

Zelená samolepka Ambiance Black hole

Taky vám někdy přijde, že se svět zbláznil? Tak to je na čase vytvořit si svůj vlastní vesmír. A začít můžete rovnou u černé díry.Stylová zelená samolepka Ambiance Black hole bude originální dekorací, která zaujme na první pohled.

Snadná a rychlá aplikace – žádná barva, žádné nářadí, žádná lepící pasta. Prostě jen sloupnete zadní stranu a samolepku přitisknete k jakémukoli hladkému povrchu. Při jejím případném odstraňování se nemusíte bát poškození povrchu.

Rozměry: 120x33 cm

Kód zboží: 35670

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Samolepky na zeď,, do bytu, jaro, léto, na ze

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zelená samolepka Ambiance Black hole" je Ambiance. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ambiance, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 37 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zelená samolepka Ambiance Black hole - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Samolepky na zeď,, do bytu,  jaro,  léto,  na ze
Zelená samolepka Ambiance Black hole
Podobné módní zboží