Zelená termoska s květy Disaster Dahlia

Zelená termoska s květy Disaster Dahlia

Co takhle hodit všechny starosti za hlavu, zabalit si do tašky jen to nejdůležitější a bez jakýchkoliv příprav a plánování vyrazit na výlet!Termoska Disaster Dahlia se vám bude hodit na výlet,  piknik, na dovolenou, do práce, do školy, na procházku... prostě kamkoliv, až budete vyrážet za novým dobrodružstvím.Termoska je vybavená víčkem se závitem, který můžete taky využít jako kalíšek na pití. Díky poutku můžete termosku nosit pohodlně v ruce nebo si ji připnout k baťůžku. Objem: 0,5 lMateriál: nerezová ocelRozměry: 23,5 x 6,7 cm, délka poutka - 14 cmTermosku dostanete v papírové krabičce s potiskem a před použitím ji doporučujeme omýt teplou vodou.

Kód zboží: 60773

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní, na cestu, originální,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zelená termoska s květy Disaster Dahlia" je Disaster. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Disaster, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 57 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zelená termoska s květy Disaster Dahlia - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní,  na cestu,  originální,
Zelená termoska s květy Disaster Dahlia
Podobné módní zboží