Zelené dámské tričko ZOOT Originál Voda

Zelené dámské tričko ZOOT Originál Voda

Život uteče jako voda.Tak si do té své přidávejte kapky jen toho nejlepšího! Od kapky úsměvu po kapku dobrého vína!Zelené tričko ZOOT Originál je díky vysokému obsahu bio bavlny túúúze příjemné na těle.Materiál: 100% bio bavlnaRozměry pro vel. S:délka - cca 60 cmšířka - cca 60 cmStřih trička je záměrně volný a široký. Pokud se ale rozhodujete mezi dvěma velikostmi, doporučujeme přeci jenom rozhodnout se pro tu menší. 

Kód zboží: 54989

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, jaro, léto, oversized, poh

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zelené dámské tričko ZOOT Originál Voda" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 40 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zelené dámské tričko ZOOT Originál Voda - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, jaro,  léto,  oversized,  poh
Zelené dámské tričko ZOOT Originál Voda
Podobné módní zboží