Zeleno-krémový batoh s korálovým popruhem Herschel Post

Zeleno-krémový batoh s korálovým popruhem Herschel Post

Herschel Post pro radost.

Jednoduchý čistý design, trendy kombinace mentolové a krémové barvy, kapsa na 13" notebook, elegantní přezka na magnetické zapínání, polstrované popruhy na ramena. Sečteno a podtrženo – další šperk od kanadské značky Herschel pro vaše záda.

Uvnitř se nachází kontrastní podšívka s červenými námořnickými pruhy, která při každém pohledu rozveselí váš den. Batoh je velikosti mid-volume, a tak je ideálně uzpůsoben ženám, školákům i mužům nebasketbalistům.

Materiály: polyester, PU, kov

Rozměry: 35 x 27 x 13 cm

Kód zboží: 93148

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zeleno-krémový batoh s korálovým popruhem Herschel Post" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y: polyester, PU, kov Rozměry: 35 x 27 x 13 cm Kód zboží: 93148 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 49 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zeleno-krémový batoh s korálovým popruhem Herschel Post - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, |,
Zeleno-krémový batoh s korálovým popruhem Herschel Post
Podobné módní zboží