Zeleno-stříbrný shopper Gionni Makayla

Zeleno-stříbrný shopper Gionni Makayla

Jiná znamená lepší! Značka Gionni tluče italským srdcem, které je výrazné, lesklé, sexy a plné ženskosti.

Prostorná kabelka kombinuje elegantní tmavou, lahvově zelenou barvu s metalickými vklady. Jako správná dáma si tuto výstřední trofej můžete nést v ruce, nebo ji pohodlně připnout na popruh a hodit na rameno.Lícní stranu zdobí drobná kovová placka s podpisem vášnivé značky a rub nenápadný zip s kapsou. Po otevření částečného zipu na vás vykoukne divoká leopardí vystýlka. a spousta kapes k dokonalé organizaci věci. 

Materiál: syntetika, kov

Rozměry: 30 x 12 x 28 cm  délka ucha - 40 cm

Kód zboží: 53662

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní, jaro, léto, pod

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zeleno-stříbrný shopper Gionni Makayla" je Gionni. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gionni, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika, kov Rozměry: 30 x 12 x 28 cm , délka ucha - 40 cm Kód zboží: 53662 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 54 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 469 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zeleno-stříbrný shopper Gionni Makayla - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní,  jaro,  léto,  pod
Zeleno-stříbrný shopper Gionni Makayla
Podobné módní zboží