Zeštíhlující triko F015 - Self - L/XL - černá

Zeštíhlující triko F015 - Self - L/XL - černá
Mezi hlavní přednosti zeštíhlujícího Hubnoucího prádla patří: - extra lehký a tenký, přesto neprůsvitný materiál- vysoká prodyšnost materiálu- vysoký stupeň odvodu potu směrem ven od těla- neomezuje pohyb, netlačí a zachovává tvarovou stálost- zeštíhluje postavu a působí proti otokům- zlepšuje pevnost, pružnost a celkový vzhled pokožky- hladký a na dotek příjemný materiál- odolnost proti aktivnímu chlóru- tvarová stálost- extrémní odolnost vůči tření - stupeň 5- vysoká ochrana proti UV záření - UPF 50+- nevyvolává podráždění Hubnoucí prádlo je průlomovým výrobkem v oblasti odbourávání celulitidy a spalování tuků.

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi HOMEPAGE | Dámské prádlo | Stahovací prádlo.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Zeštíhlující triko F015 - Self - L/XL - černá" je Self. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Self, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 61 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 639 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Zeštíhlující triko F015 - Self - L/XL - černá - HOMEPAGE | Dámské prádlo | Stahovací prádlo, HOMEPAGE | Dámské prádlo | Stahovací prádlo
Zeštíhlující triko F015 - Self - L/XL - černá
Podobné módní zboží