Žlutá šála s barevnými pruhy Little Marcel Elio

Žlutá šála s barevnými pruhy Little Marcel Elio

Vyhrajte si s barvami! 

Zimní období nemá rád snad nikdo z nás. My z města zažijeme maximálně nějakou žlutou břečku a sněhodéšť. Brrrr. Ale mnohem lépe se nám to bude překonávat s novou barevnou kolekcí francouzských odborníků na barvy Little Marcel.Žlutá šála má barevné pruhy - červené, béžové, žluté, vínové, hnědé, modré a oranžové. Je vyrobena z příjemného měkoučkého hřejivého materiálu. Díky ruční výrobě je každý kousek originál.ZOOTí tip: Doplňte čepicí a rukavicemi ze stejné kolekce.

Materiál: 100% akryl

Rozměry: 166 x 25 cm

Praní: 30°C

Kód zboží: 53223

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, šátky, šály,, dámské, elegantní, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Žlutá šála s barevnými pruhy Little Marcel Elio" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% akryl Rozměry166 x 25 cm Praní30°C Kód zboží: 53223 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 81 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Žlutá šála s barevnými pruhy Little Marcel Elio - ŽENY, Doplňky, šátky, šály,, dámské,  elegantní,  kvalitní,
Žlutá šála s barevnými pruhy Little Marcel Elio
Podobné módní zboží