Žlutá zástěra s ornamenty Desigual Mandala

Žlutá zástěra s ornamenty Desigual Mandala

I při zápasu s těstem vám to bude slušet! Symbol hispánské nespoutanosti a originality jménem Desigual si pro svou pestrost zamilovaly ženy na celém světě. Teď dělá radost i doma, tak ho pozvěte dál! Roztomilá zástěra hraje divokými barvami a motivy v pravém "desigualovském" stylu. Lemy jsou zdobnené jemnými volánky, které budou při vašem roztancování v kuchyni krásně vlát. Materiál: 100% polyesterDélka: 90 cm Praní: 40°Navrženo i ušité ve Španělsku. 

Kód zboží: 101310

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Žlutá zástěra s ornamenty Desigual Mandala" je Desigual Home. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Desigual Home, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 175 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 399 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Žlutá zástěra s ornamenty Desigual Mandala - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Žlutá zástěra s ornamenty Desigual Mandala
Podobné módní zboží