Žluté třpytivé perforované balerínky Mel Amora

Žluté třpytivé perforované balerínky Mel Amora

Třpytivé, voňavé a žluté.V těchto žlutých vykrojených balerínkách si budete připadat zase jako malá holka. Jsou tak pohodlné, že je nebudete chtít sundat. Podtrhnou váš každodenní outfit, ať už to budou džíny nebo šaty. Díky perforování jsou ideální volbou pro horké letní dny a noci, neboť v těchto balerínkách se prostě nezapotíte. A kdyby snad náhodou ano, tak melská vůně přebije cokoli.Boty značky Mel jsou mladší sestřičkou značky Melissa a společně mají jediný cíl, osladit svým nositelkám každý krok. A daří se jim to bravurně, boty jsou lehce ovoněné a krásně módní.Všechny boty jsou vyráběny ze speciálního materiálu Melflex, který je voděodolný, hypoalergenní a recyklovatelný. Snadno se udržuje a vydrží vám věky. ZOOTí tip: balerínky jsou pouze pro milovnice třpytek, třpytí se opravdu hodně.Materiál: Melflex (plast)

Kód zboží: 76273

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Žluté třpytivé perforované balerínky Mel Amora" je Mel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Mel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Melflex (plast) Kód zboží: 76273 Objevte více balerínky

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Žluté třpytivé perforované balerínky Mel Amora - ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Žluté třpytivé perforované balerínky Mel Amora
Podobné módní zboží