Žlutý samostatný ciferník O clock

Žlutý samostatný ciferník O clock

Hodinky, které vejdou do síně slávy. Díky italské značce O clock si můžete hodinky barevně poskládat podle svého stylu. Ciferník je ve svěží žluté barvě a je jen na vás jestli ho sladíte se stejně barevným páskem nebo si s barvičkami víc pohrajete.Ciferník se dá pár pohyby vyndat (viz obrázek), takže můžete pásky střídat o sto šest.Materiál: nerez kov, plastCiferník O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu do hloubky 3ATM.Pokud si objednáte pásek i ciferník dohromady, přijdou vám společně s fešáckou úložnou plechovkou.Rozměry: průměr ciferníku - 3,2 cm

Kód zboží: 32333

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, hodinky,, | Černá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Žlutý samostatný ciferník O clock" je O clock. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky O clock, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : nerez kov, plast, , Ciferník O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu do hloubky 3ATM.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 57 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Žlutý samostatný ciferník O clock - ŽENY, Hodinky a šperky, hodinky,, | Černá,  |,
Žlutý samostatný ciferník O clock
Podobné módní zboží