Bijoux Indiscrets Magnifique Collection Handcuffs

Bijoux Indiscrets Magnifique Collection Handcuffs

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bijoux Indiscrets Magnifique Collection Handcuffs (Bijoux Indiscrets)" patřící mezi "Erotické doplňky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Ozdobná řetízková pouta 2 v 1, v exkluzivním zlatém designu. Probuďtě v sobě nespoutanou vášeň!

Ozdobná řetízková pouta 2 v 1, v exkluzivním zlatém designu. Probuďtě v sobě nespoutanou vášeň!

Pouta se skládají z drobných kuličkových řetízků, spojených k sobě řetízkem s většími oky Zapínání na zacvakávací háček Pouta mají dvojí použití – jako klasická pouta k milostným hrátkám nebo po odepnutí silnějšího řetízku jako náramky Neobsahují nikl Univerzální velikost

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické doplňky, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, erotické doplňky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bijoux Indiscrets Magnifique Collection Handcuffs" je Bijoux Indiscrets. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bijoux Indiscrets, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? kov

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 220 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bijoux Indiscrets Magnifique Collection Handcuffs - Erotické doplňky, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Erotické doplňky
Bijoux Indiscrets Magnifique Collection Handcuffs
Podobné módní zboží