Bijoux Indiscrets Twenty One 2v1 silikonový masážní a lubrikační gel

Bijoux Indiscrets Twenty One 2v1 silikonový masážní a lubrikační gel

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bijoux Indiscrets Twenty One 2v1 silikonový masážní a lubrikační gel (Bijoux Indiscrets)" patřící mezi "Erotické doplňky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Masážní silikonový gel Twenty One 2 v 1. Pro romantické chvilky ve dvou!

Masážní silikonový gel Twenty One 2 v 1. Pro romantické chvilky ve dvou!

Silikonový gel s dvojím použitím – jako masážní gel a intimní (lubrikační) gel Stačí nanést malé množství gelu na intimní partie nebo na vibrační diamant Twenty One, který najdete rovněž v naší nabídce S tímto gelem a vibračním diamantem si můžete užívat chvíle rozkoše sama i s partnerem Gel zintenzivní a prohloubí Váš prožitek Bezbarvý, bez výrazné vůně, vhodný i pro použití v kombinaci s latexovými kondomy Obsah 100 ml

Nechte se hýčkat!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické doplňky, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, erotické doplňky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bijoux Indiscrets Twenty One 2v1 silikonový masážní a lubrikační gel" je Bijoux Indiscrets. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bijoux Indiscrets, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Silikonový masážní gel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 169 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 729 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bijoux Indiscrets Twenty One 2v1 silikonový masážní a lubrikační gel - Erotické doplňky, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Erotické doplňky
Bijoux Indiscrets Twenty One 2v1 silikonový masážní a lubrikační gel
Podobné módní zboží