Bijoux Indiscrets Twenty one vibrační diamant

Bijoux Indiscrets Twenty one vibrační diamant

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bijoux Indiscrets Twenty one vibrační diamant (Bijoux Indiscrets)" patřící mezi "Erotické doplňky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Luxusní 21° vibrační diamant. Elegantní erotická pomůcka pro Vaši maximální rozkoš.

Luxusní 21° vibrační diamant. Elegantní erotická pomůcka pro Vaši maximální rozkoš.

Vibrační diamant je konstruován tak, aby byl účinný a zároveň decentní Tento erotický klenot je na pohled velmi nenápadný a spíše připomíná luxusní flakon parfému Má 3 stupně vibrační intenzity a 7 vibračních úrovní! Diamant má vestavěný silný motor s baterií typu Li-on, která se dobijí přes USB kabel Při každodenním používání 1 h Vám vydrží nabitý až 60 dní! Přesto je ultralehký, tichý a skladný Diamant je voděodolný a tudíž i snadno omyvatelný Balený v luxusní dárkové krabičce Vyzkoušejte tento nový rozměr rozkoše!

Bližší technické údaje:

Rozměry: 4,6 cm x 6,5 cm; váha: 82 g; materiál: ABS plast se zlatým povrchem.

Hlasitost: velmi tichý (

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické doplňky, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, erotické doplňky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bijoux Indiscrets Twenty one vibrační diamant" je Bijoux Indiscrets. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bijoux Indiscrets, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? ABS plast, zlato

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 292 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 629 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bijoux Indiscrets Twenty one vibrační diamant - Erotické doplňky, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Erotické doplňky
Bijoux Indiscrets Twenty one vibrační diamant
Podobné módní zboží