Lepítka silikonová na bradavky s motivem

Lepítka silikonová na bradavky s motivem

Mrkněte na tento žhavý kousek "Lepítka silikonová na bradavky s motivem (Julimex)" patřící mezi "Erotické doplňky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Silikonové nálepky na bradavky pro vícenásobné použítí. Dají se použít v mnoha situacích - jsou nenahraditelné pod hladké, průhledné a krajkové oblečení. Mohou se používat také při opalovaní bez plavek v soláriu či na slunci pro ochranu citlivé kůže bradavek. Zajišťují komfort, ochranu a diskrétnost. Jsou vyrobeny z jemného a měkkého silikonu v barvě kůže, takže nenápadně splynou a nejsou pod oblečením vidět. Můžete zvolit buď motiv srdce (heart), nebo květiny (flower). Průměr nálepky je cca 5,5 cm.

Silikonové nálepky na bradavky pro vícenásobné použítí. Dají se použít v mnoha situacích - jsou nenahraditelné pod hladké, průhledné a krajkové oblečení. Mohou se používat také při opalovaní bez plavek v soláriu či na slunci pro ochranu citlivé kůže bradavek. Zajišťují komfort, ochranu a diskrétnost. Jsou vyrobeny z jemného a měkkého silikonu v barvě kůže, takže nenápadně splynou a nejsou pod oblečením vidět. Můžete zvolit buď motiv srdce (heart), nebo květiny (flower). Průměr nálepky je cca 5,5 cm.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické doplňky, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, erotické doplňky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Lepítka silikonová na bradavky s motivem" je Julimex. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Julimex, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 97% silikon, 3% polyuretan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 648 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 129 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Lepítka silikonová na bradavky s motivem - Erotické doplňky, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Erotické doplňky
Lepítka silikonová na bradavky s motivem
Podobné módní zboží